Eğlenceli 10 Mobil Oyun Öneri Listesi

0

Eğlenceli 10 Mobil Oyun

Eğlenceli zaman geçirmek istediğinizde, mobil oyunlar ciddi bir alternatif oluşturmaktadır. Fakat bu alandaki oyun sayısı her geçen gün biraz daha artmakta ve doğru oyunu bulma noktasında hepimiz zorlanıyoruz. Sizin için kullanıcıların beğendiği ve çok fazla oynamayı tercih ettiği oyunları derledik. Beğenerek oynayacağınız oyunlar ve bunlarla ilgili kısa bilgiler şu şekildedir:

1.Candy Crush Saga

Şeker kırma oyunu olarak da bildiğimiz Cand Crush Saga, strese girmeden eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Gittikçe zorlaşan bölümleri ile zaman zaman sizi zorlayacağını da bilmenizi isteriz. İnternete gerek olmadan, günün her saatinde keyifle oynayabileceğiniz bir oyun.

2.Subway Surfers

Uzun zamandır marketlerde olan bu oyunu hemen herkes yakından tanımaktadır. Şehrin içinde sörf yaparak altın toplanan bu oyun, halen çok ciddi sayıda insan tarafından oynanmaktadır. Hala denemediyseniz, mutlaka test etmelisiniz.

3.Clash of Clans

İnternet ile oynanan oyunlardan birisi olan Clash of Clans sayesinde bir köy kurabilir ve daha sonra bu köyü geliştirebilirsiniz. Köyünüzü bir klana sokarak, klan savaşlarına katılarak savaş heyecanı yaşayabilirsiniz.

4.Manuganu 1-2

İlki çok sevilen oyunun ikincisi de çıktı. İlerlemeli oyun türleri arasında yer alan Manuganu ile macera peşinde koşabilir, ateş çemberlerinden geçebilirsiniz. Yaşayacağınız heyecan, başarı ile birlikte hem eğlence, hem de mutluluğa dönüşecektir.

5.Kafa Topu 1-2

Yerli yapım oyunlardan birisi olan Kafa Topu, futbolseverler için son derece eğlenceli. Kafanızı kullanarak bu oyunda başarılı olabilirsiniz.

6.Sniper 3D Gun Shooter

Silah oyunlarını seviyorsanız, denemeniz gereken oyunlardan birisi de Sniper 3D’dir. Söz konusu oyun, adından da anlaşılacağı gibi keskin nişancı tüfeği kullanan bir karakterin maceralarını anlatıyor.

7.Smash Hit

Farklı bir ortamda serbest halde ilerleyen çelik bir topu kontrol etmek ister misiniz? Smash Hit ile mistik ortamlardaki her şeyi kırabilirsiniz.

8.101 Yüzbir Okey Plus

Gerçek hayatın vazgeçilmez oyunlarından olan okeyi, istediğiniz zaman internet ortamında oynayabilirsiniz. Fakat oyunu oynamak için puana ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Sürekli kaybederseniz, puanınız azalır ve sadece belli süreler geçtikten sonra oynamaya devam edebilirsiniz.

9.Kelime Gezmece

Harfleri birleştirerek farklı kelimeler üretmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Eğlenirken farklı kelimeler öğrenebileceğiniz güzel bir oyun.

10.Kelimelik

Bir başka kelime oyunu olan Kelimelik, internet üzerinden gerçek kişilerle oynayabileceğiniz heyecanlı bir oyun. Bağımlılık yapan bu oyunun en önemli özelliği, sürekli başında beklemenizin gerekmemesi ve düşünmek için uzun süreleriniz olmasıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.