En İyi 5 Android Müzik Dinleme Uygulaması

0

Android Ücretsiz Müzik Dinlemek

Android telefonlarda Google Play ile sunulan birçok müzik dinleme programı bulunuyor. Şüphesiz birçoğunu bir şekilde ya duydunuz ya gördünüz. Barındırdığı şarkı ve albüm havuzu, çalma listesi özellikleri, ses efektleri ve birçok farklı özelliğine göre her biri birbiriyle yarışan bu uygulamalar da, bazıları en iyi müzik dinleme uygulaması ünvanıyla daha ön planda.

Günümüzde akıllı telefonlar oldukça yaygınlaşmıştır. Bu akıllı telefonların büyük bir bölümünü Android işlemciye sahip akıllı telefonlar oluşturmaktadır. Bu kadar çok akıllı telefonunun bulunduğu bir ortamda, insanlar genellikle telefondan müzik dinlemeyi tercih etmektedir. Ayrıca zaman zaman telefonları, AUX veya Bluetooht bağlantısı ile arabalara bağlayarak, arabaların müzik sistemlerinden müzik dinlemek için kullanmaktadırlar.

Bu anlamda sizler için Android telefonlarda kullanılabilecek en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamalarını araştırdık. Peki, en iyi android müzik dinleme uygulamaları nelerdir?

En İyi Android Müzik Dinleme Uygulamaları

Listemizi oluştururken dünya üzerinde en çok tercih edilen Android müzik uygulamalarına yer verdik. Ayrıca kullanıcıların yorumlarını ve puanlamalarını dikkate aldık.

En iyi android ücretsiz müzik dinleme uygulamaları şunlardır;

1.Spotify

Tartışmasız dünyanın en iyi ve en gelişmiş müzik uygulamalarından birisidir. Android telefonunuz dışında bilgisayar ortamında veya tablette kullanmanız da mümkündür. Spotify uygulamasını ücretsiz müzik dinlemek isteyenler için bazı kısıtlamalar var. Bu anlamda reklamsız ve kısıtlamasız olarak uygulamayı kullanmak istiyorsanız, aylık olarak Premium üyelik almanız gerekmektedir.

2.SoundCloud

Spotify gibi 2008 yılında kurulan ünlü müzik uygulamasıdır. Bu uygulamada çeşitli sanatçıların birçok farklı şarkısına erişmeniz mümkün. Ayrıca sınırsız bir şekilde Podcast yayınlarına kayıt olmanız mümkündür.

Eğer ben sadece şarkı dinlemek istemiyorum, şarkılarımı yayınlamakta istiyorum diyorsanız aynı Youtube dünyasında olduğu gibi SoundCloud üzerinde de hesap oluşturarak para kazanmanız olası. Kazanacağınız para tamamen dinlenme sayısına bağlı.

3.Google Play Music

Google tarafından desteklenen ve oluşturulan bu uygulama, içerisinde birçok albüm ve sanatçıyı barındırıyor. Ayrıca kullanımı tamamen ücretsiz. Ücretli müziklerden satın almak serbest.

4.Deezer

Deezer uygulamasını kullanarak ücretsiz bir şekilde istediğiniz bir şarkı listesini oluşturabilirsiniz. Spotify kadar yaygın olmasa da yaklaşık 40 milyon lisanslı müzik parçası barındıran Deezer, aynı zamanda 30.000’den fazla radyo kanalı dinlemenize olanak sağlıyor.

SoundCloud uygulamasından farklı olarak başlangıçta kayıt olmanız gerekiyor. Eğer isterseniz kayıt sırasında Facebook gibi sosyal medya adresinizle giriş yapabilirsiniz.

5.Fizy

Ülkemizde TURKCELL tarafından satın alınan müzik uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olsa da birçok önemli özellik ücretli üyelikle sağlanmaktadır. Ücretli üyeliğin fiyatı da ayda 9,99 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.