En İyi 5 Android Müzik İndirme Uygulaması

0

Android Müzik İndirme Uygulamaları

Evde, okulda, çarşıda, metroda, trende, seyahatte, yürürken her zaman müzik dinlemek bir tutku. Android müzik indirme uygulamaları varken neden internetimiz bitsin ki? Müzik dinlemek için genelde internet gerektiren uygulamalar kullanılmaktadır. Örneğin Youtube. Müzik dinlerken internet kullanımını artıyor ve telefonun internet kotasının hem de telefonun şarjının hızlı bitmesine sebep olmaktadır.

Özellikle son dönemlerde yaygınlaşan Spotify, Youtube gibi uygulamalar, insanların telefonlarına MP3 atmalarının önüne geçmiştir. Bir anlamda konforlu gibi gözüksede hem bu uygulamaların Premium yani paralı olması hem de internet kullanımının artması gibi olumsuzlukları vardır.

Bu anlamda internet olmadan müzik dinlemek isteyenler için alternatif müzik dinleme ve müzik indirme uygulamaları ortaya çıktı. Android işletim sistemine sahip cep telefonu kullananlar Google Play üzerinden en iyi 5 android müzik indirme uygulamasını indirebilir.

Android İçin En İyi 5 Müzik İndirme Uygulaması Listesi

Google Play üzerinde birçok Android müzik indirme uygulaması vardır. Ancak bu uygulamaların hepsi yeterince iyi değildir. Ayrıca bu tip uygulamalarda telefonunuza müzik indirirken virüs girmemesi için dikkat etmeniz gerekmektedir. Bizde sizler için tamamen güvenilir olan en iyi Android müzik indirme uygulamalarını bulduk ve listeledik.

Google Play müzik indirme programlarını kısa sürede yayından kaldırdığı için alternatif olarak APK uygulamalar var. Biz de müzik indirme uygulamaları indirmek isteyenler için APK indirme adreslerini de verdik. APK olarak indirip tıkladığınızda otomatik olarak kurulumu sürdürmeniz yeterli.

Android müzik indirme uygulamaları şunlardır;

1.Peggo

Peggo uygulaması, oldukça kullanışlı ve basit bir ara yüze sahip olan ücretsiz bir müzik indirme uygulamasıdır. Uygulama içerisinde isterseniz müziğin adı ile isterseniz müziğin sanatçısı ile arama yapabilirsiniz. Ayrıca Youtube üzerinde beğendiğiniz bir şarkının linkini kopyalayarak ta şarkıyı indirebilirsiniz.

2.OG Youtube Uygulaması

Youtube uygulamasını bildiğiniz üzere arka plana attığınızda şarkı duruyor. OG Youtube aynı Youtube gibi bir giriş sayfasına sahip. Youtube hesabınızla giriş yaptıktan sonra Youtube Premium özelliklerinin hepsine erişebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz müziği yüksek kalitede indirmenize imkân tanınıyor.

İndirmek için tıklayınız.

3.Tubazy Uygulaması

Tubazy müzik indirme uygulaması Türkçe dil desteği bulunan harika bir uygulamadır. Uygulamada isterseniz link yapıştırın isterseniz müziğin adını yazarak şarkıyı aratın. Her türlü istediğiniz sonuca ulaşacak ve şarkıyı tamamen ücretsiz indirebileceksiniz. Ayrıca telefona indirmeden internet sitesi üzerinden de istediğiniz şarkıya ulaşıp, indirmeniz mümkündür.

İndirmek için tıklayınız.

4.4Shared Music Uygulaması

Uygulama kütüphanesi içerisinde barınan bütün müzikleri tamamen ücretsiz bir şekilde indirmenize olanak sağlayan uygulamadır. Basit ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir.

İndirmek için tıklayınız.

5.MP3 Cepte Müzik İndirme Uygulaması

Tamamen Türkçe olan bu uygulama sayesinde, aradığınız müziği kolayca telefonunuza indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.