İnternetsiz En Güzel Oyunlar Listesi

0

İnternet Olmadan Oyun Oynamak

İnternet ağı yaygın olsa da internet bağlantısı olmadan da gelişmiş oyunlar oynamak mümkün. Ülkemizde ve dünyada teknolojinin gelişmesiyle beraber bilgisayarlar ve bilgisayar oyunları da büyük bir gelişme gösterdi. Bu gelişmenin temelinde ekran kartı diğer bir ifadeyle oyun grafik dünyasında yaşanan hızlı büyüme etkili oldu. Öyle ki, günümüzde gerçekten hem yapay zekâ anlamında hem de grafik anlamında çok gelişmiş oyunlar bulunuyor.

Oyuncu diye adlandırdığımız gamerlar genellikle online yani internet üzerinden oynanan oyunları tercih ediyorlar. Fakat bazı kesimler internetsiz oyunlardan yani tek kişilik oyunlardan hoşlanıyor. Aslında bir genelleme yapmak gerekirse genellikle internetsiz oyunların daha güzel ve daha gelişmiş grafiklere sahip olduğunu söylemek mümkün.

Bunun en büyük sebebi çevrimiçi oyunlarda herkesin bilgisayarının her oyunu açamamasından kaynaklanıyor. Bizde sizler için bu yazımızda internetsiz en güzel oyunlar listesi hazırladık. Peki, internet olmadan oynanabilecek en güzel oyunlar nelerdir?

İnternetsiz Oynanabilecek Single Player Oyunlar Nelerdir?

İnternetsiz oynanabilecek oyunlar genellikle çevrimdışı oyunlar olarak nitelendirilmektedir. Bu oyunları oynarken herhangi bir ağ bağlantısı zorunluluğu yoktur. Peki, en iyi çevrimdışı oyunlar nelerdir?

İnternetsiz Oynanabilen En İyi Çevrimdışı Oyunlar

1.GTA Serileri

Çoğunuz GTA serisini biliyorsunuzdur. Rockstar Games tarafından yapılan ve yayınlanan GTA serisi oyunlar, dünyada ve ülkemizde binlerce kişi tarafından oynanmıştır ve oynamaktadır. Güncel olarak en son çıkan GTA5 oyunu, Steam üzerinde satılmaktadır.

Oyuna başladığınızda sabit bir karakteri kontrol ediyorsunuz ve size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Görevleri yaptıkça para, araba ve ev gibi şeyleri oyunda satın alıyorsunuz ve adeta kendinize bir yaşam kuruyorsunuz.

2.FIFA Serileri

90’lı yıllardan beri hayatımızda olan futbol oyunu serisidir. EA Games tarafından yapılmakta ve yayınlanmaktadır. Her sene yeni bir sürüm yayınlamaktadır ve Origin tarafından satılmaktadır. İstenildiği taktirde online olarak da oynamak mümkündür. Fifa oyun serileri bağımlılık yapar, şimdiden söyleyelim. Grafik ve gerçeklik harika.

3.F1 2017

Codemasters tarafından geliştirilen F1 yarışı oyunudur. Formula 1 yarış oyununu her sene güncel olarak piyasaya süren Codemasters, en büyük başarıyı bu seride yaşamıştır. Grafik anlamında da oldukça gelişmiş olan F1 2017, tam anlamıyla bir yarış hissi yaratmaktadır.

4.Tekken 7

Bilgisayar oyunlarıyla ilgilenenler muhakkak Tekken serilerini biliyordur. 2017 yılının başında piyasaya sürülen Tekken 7, hem grafik anlamında hem de daha önceki oyun serilerinde bulunan karakterlere yaptığı güncellemeler anlamında bir devrim niteliği taşımaktadır. Oyunda temel olarak bazı karakterler ve bu karakterlerin belirli skill özellikleri vardır. Oyundaki amaç belirli bir karakter seçip diğeriyle dövüştürmektir.

5.Resident Evil 7

Capcom tarafından geliştirilen korku oyunudur. Aslında Resident Evil denildiğinde genellikle akıllara Resident Evin 5 gelmektedir çünkü Resident Evil serisinin en başarılı oyunu odur. Ara seri olarak düşünülebilecek olan Resident Evil 6 serisi ise firmanın en kötü oyunlarından birisidir. Binlerce oyuncu yaptığı olumsuz yorumlarla Resident Evil 6 oyununu yerden yere vurmuştur. Bu durumun farkında olan Capcom, gerçekten muhteşem olan Resident Evil 7 oyunuyla piyasaya dönüş yapmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.