IOS Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

0

Iphone Ücretsiz Müzik Uygulamaları

Günümüzde akıllı telefon kullanımı oldukça yaygındır. Akıllı telefonlar genellikle ikiye ayrılmaktadır. İlki Android işletim sistemine sahip telefonlardır. Akıllı telefon piyasasındaki markaların büyük bir bölümü hatta neredeyse tamamı bu işletim sistemini kullanmaktadır. İkincisi ise Apple firmasının çıkarttığı IOS işletim sistemidir.

IOS işletim sistemi, Android işletim sistemine göre temel farklılıklara sahiptir. En büyük temel farklılık uygulamalar kısmındadır. Genellikle Android kullanıcıları çoğu uygulamaya ücretsiz olarak erişebilmekte ve indirebilmektedir. Ancak IOS ortamında genellikle önemli uygulamalar, ücret karşılığından satılmaktadır. Genel olarak baktığımızda IOS kullanıcılarının en büyük sorunu da budur. Bizde sizler için IOS ücretsiz müzik dinleme uygulamaları hakkında bir araştırma yaptık. Peki, IOS ücretsiz müzik dinleme uygulamaları nelerdir?

IOS Ücretsiz Müzik Dinleme Uygulamaları Nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğim gibi IOS üzerindeki iyi uygulamalar genellikle ücretlidir. Biz sizler için detaylı bir araştırma yaptık ve IOS üzerinde müzik dinlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamaları derledik.

IOS ücretsiz müzik dinleme uygulamaları şunlardır;

Bravo Music Player Uygulaması

Bu uygulama aslında Youtube üzerinden işleyen bir uygulamadır. Bildiğiniz üzere Youtube üzerinden müzik açtığınızda, ekran kilidini kapattığınızda veya başka sayfaya geçtiğinizde müzik duruyor. Bu noktada Bravo Music Player, Youtube üzerinden dinlemek istediğiniz şarkıyı kesintisiz olarak dinlemenize imkân tanıyor.

Deezer Uygulaması

Hem Android işletim sistemine sahip telefonlarda hem de IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır. Uygulamayı yükleyip kayıt olduktan sonra içerisindeki 30.000’den fazla radyo kanalına ve 3 milyondan fazla lisanslı şarkıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tubidy Uygulaması

Bu uygulamayla istediğiniz şarkıya tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşmanız ve dinlemeniz mümkündür. Hatta bu uygulama sayesinde şarkıların kliplerini de izleyebilirsiniz.

Ciao Uygulaması

IOS kullanıcıları tarafından en çok indirilen müzik uygulamalarından birisidir. Özellikle uygulamanın basit ara yüzü, IOS kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir.

Fizy Uygulaması

Hem Android telefonlarda hem de IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanmak mümkündür. TURKCELL tarafından satın alınmış olan uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir. Ancak genel anlamda güzel özelliklerini kullanabilmek için, aylık 10 TL olan Premium paketini almak gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.