istalya nedir?

0

istalya

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama alanında arayış içinde olanlar Google, Yandex ve diğer arama motorlarında istalya kelimesini arar oldular. Peki istalya nedir?

istalya.com ile markalaşan bu kelime söz konusu web sitesinin bir markası. Özellikle Instagram, reklam tanıtım, sosyal medya ve tüm dijital pazarlama işlerini yürüten firma istalya kelimesini kullanıyor. İstalya şirketi şuan instagram, facebook, google ads, reklamcılık, fenomen reklamlar, mavi tik ve birçok popüler internet medyası alanında hizmet sunuyor.

istalya kelimesi anlamı

“İstanbul” merkezli çalışan firma “ist” ve “alya” kelimelerini bir araya getirerek “istalya” markasını oluşturdu. Sosyal Medya & Dijital Pazarlama şirketi olan istalya şirketi aslında bir ülke adını çağrıştırıyor gibi. İstanbul gibi bir megakenti de barındıran marka adı bizce gayet güzel.

istalya konumu nerede?

İstalya şirketi İstanbul’un Pendik ve Şişli bölgesinde merkez olarak faaliyet gösteriyor.

istalya hizmetleri neler?

istalya şirketinin web adresini incelediğimizde Sosyal Medya Paketlerinin popüler olduğunu gördük. Ayrıca bu alanda birçok hizmet mevcut. Google Ads reklamlarında da sık sık karşımıza çıkan istalya aslında internet ortamında popüler olması için markalara ve kişilere tüm hizmeti sunan bir şirket.

Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Instagram, Twitter, Facebook ve tüm sosyal medya mecraları artık “mavi tik” yani onaylanmış hesap başvurusu alıyor. Bireysel olarak başvuru yaptığınızda başvuruların incelenme süresi çok uzun ve genellikle red cevabı geliyor. Bu yüzden birçok kişi mavi tik onaylanmış hesap başvurusunu firmalar aracılığıyla yapıyor.

İstalya şirketi web sitesine baktığımızda da blog kısmında yararlı konular bulduk. Mavi tik almak isteyenler için tüm gereksinimleri istalya sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.