Spotify Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

0

Spotify Müzik İndirme İşlemleri

Spotify, günümüzde en çok kullanılan müzik uygulamalarının başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi, telefona bilgisayardan müzik atmaya gerek kalmadan bütün müzikleri tek tık ile telefona indirmenin mümkün olmasıdır. Ayrıca günümüzde akıllı telefon kullanım oranını düşündüğümüzde de Spotify gerçekten çok mantıklı ve güzel bir uygulamadır. Ancak bu noktada maalesef ücretsiz Spotify kullanıcılarının, telefonlarına müzikleri indirmeleri engellenmiştir. Bunun sebebi cüzi Premium üyelik fiyatlarıdır. Premium üyeler istedikleri albümleri ve müzikleri telefonlarına indirip, internet olmadan rahatça dinleyebilmektedirler.

Sizler için bu yazımızda Spotify müzik indirme nasıl yapılır? Sorusunun cevabını araştırdık.

Spotify Üzerinden Nasıl Müzik Veya Albüm İndirilir?

Öncelikle yukarıda da belirttiğim gibi sadece Premium Spotify üyeliği olan kişiler bu işlemleri yapabilmektedir. Eğer henüz bir Premium üyeliğiniz yoksa hemen almanızı tavsiye edebiliriz.

Bildiğiniz üzere, Spotify günümüzde hem mobilde hem de bilgisayar üzerinden çalışabiliyor. Bizde sizler için iki farklı platformdaki Spotify müzik indirme yöntemini araştırdık.

Bilgisayarda Spotify müzik indirme şu şekilde yapılır;

  • Çalma listelerinin yanında ufak bir buton bulunur. Bu butonun yanında ise “İndir” yazmaktadır. Bu butona bastığınızda indirme başlayacaktır.
  • İndirme tamamlandıktan sonra size indirildi simgesi gözükecektir.
  • Daha sonrasında herhangi bir internet bağlantısına gerek kalmadan “Kitaplığın” içerisinde bulunan şarkılar kısmından bütün indirdiğiniz şarkılara erişebilirsiniz.

Mobilde Spotify müzik indirme şu şekilde yapılır;

  • Albüm veya çalma listesinin sağında yine “İndir” butonuna basılır.
  • Daha sonrasında size indirildiğine dair bir simge belirecektir.
  • Daha sonrasında mobil veriyi kapatıp, müzik dinleyebilirsiniz. Eğer mobil veriyi kapatmak istemiyorsanız, “Ayarlar” kısmında bulunan “Çal” simgesine dokunup, Çevrimdışı mod’a çevirebilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.